Microphone.jpg
6802713-microphone-wallpaper-hd.jpg
Microphone.jpg

Bio


Kas ir Ghetto Faktors?

SCROLL DOWN

Bio


Kas ir Ghetto Faktors?

Ghetto Faktors ir vokālās mūzikas / dziedāšanas konkurss ar devīzi ''Seko savam sapnim!'' Projekta mērķis ir, izmantojot Ghetto Games sniegto platformu un iespējas, palīdzēt pilnīgi visiem dalībniekiem attīstīt un pilnveidot dažādas ar mūziku saistītas prasmes.

Konkursa uzvarētājam būs iespēja ierakstīt savu dziesmu profesionālā skaņu studijā, uzfilmēt šai dziesmai videoklipu, uzstāties Ghetto Games rīkotājos sezonas lielākajos pasākumos kā arī sadarboties ar plaši atpazīstamiem mūziķiem un mūzikas industrijas profesionāļiem.

Ghetto Faktora organizatori- Edgars Augstkalns un Kristīne Ivanovska

Ghetto Faktors organizatori- Edgars Augstkalns un Kristīne Ivanovska

 
6802713-microphone-wallpaper-hd.jpg

Presei


Info Presei

Presei


Info Presei

2017.gada 21. februārī

Ghetto Games izsludina vokālo konkursu Ghetto Faktors

Gatavojoties devītajai sezonai, Ghetto Games sadarbībā ar mūzikas klubu FIRST  izsludina vokālo konkursu Ghetto Faktors ar devīzi “Seko savam sapnim!”. Uzvarētājam būs iespēja ierakstīt savu dziesmu profesionālā skaņu studijā, sadarbojoties ar Ghetto TV uzfilmēt šai dziesmai videoklipu, kā arī uzstāties Ghetto Games lielākajos sezonas pasākumos visā Latvijā 200 000 cilvēku lielai auditorijai. Savu dalību žūrijā un regulārās meistarklasēs apstiprinājuši Latvijā plaši zināmi un atzīti mūziķi un mūzikas industrijas vidē strādājoši speciālisti.

Projekta Ghetto Faktors mērķis ir atrast personību ar vislielāko potenciālu dziedāšanā, un attiecīgi šī projekta uzvarētājam vai uzvarētājai sniegt iespēju saistīt vai turpināt savu dzīvi ar profesionāla mūziķa karjeru.

Jau pirmajā Ghetto Faktors konkursā 2013. gadā, sevi spilgti pieteica šobrīd atpazīstamie mūziķi Aminata Savadogo un Justs Sirmais, taču uzvarēja Kristīne Prauliņa, kura šobrīd veiksmīgi turpina sadarību ar Raimondu Paulu un Latvijas Radio ‘’Bigbendu’’.

Kā atzīst Ghetto Games oficiālais DJ’s un viens no projekta vadītājiem un idejas autoriem Mārtiņs Klucis (DJ Get Dizzy): “Ghetto Faktora burvība ir tajā, ka pilnīgi visiem, neatkarīgi no sagatavotības pakāpes, tiek dota vienāda iespēja. Šis projekts var kalpot gan kā atspēriena punkts mūziķa karjerai, gan kā platforma dažādu ar mūziku saistītu talantu attīstīšanai. Aicināts ir katrs, kuram dziedāšana sagādā prieku un dod spēku!”

Atlases notiks:

Jēkabpilī 17.02. Krustpils kultūras namā. Pieteikšanās līdz 17.02.
• Rēzeknē 18.02. Rēzeknes pilsētas nacionālo biedrību kultūras namā. Pieteikšanās līdz18.02.
• Daugavpilī 19.02. Daugavpils novada Kultūras Centrā. Pieteikšanās līdz 19.02.
• Valmierā 21.02. Valmieras kultūras centrā. Pieteikšanās līdz 21.02.
• Ventspilī 23.02. Teātra namā " Jūras Vārti". Pieteikšanās līdz 23.02.
• Liepājā 24.02. Liepājas Latviešu Biedrības Nama Kamērzālē. Pieteikšanās līdz 24.02.
• Saldū 25.02. Saldus mūzikas un mākslas skolā. Pieteikšanās līdz 25.02.
• Rīgā 03.03. First Dacha. Pieteikšanās līdz 03.03.

Ghetto Faktora konkursa norises laiks ir 15.02.2017. - 26.05.2017. Konkursa nolikums un pieteikšanās anketa ir pieejama www.ghettofaktors.lv

Ghetto Games ir lielākā ielu sporta un ielu kultūras kustība Austrumeiropā, kuras mērķis ir attīstīt cilvēkus fiziski un morāli. Ghetto Games pulcē ap 12 000 unikālo dalībnieku ik gadu un vairāk nekā 200 000 skatītājus savos pasākumos un aktivitātēs. Tā ir platforma savu spēju pilnveidošanā neatkarīgi no izcelsmes, sociālās grupas, tautības, rases un politiskās pārliecības. Jauniešu veidotais saturs Ghetto TV sasniedz miljoniem skatītāju internetā un pasaules mediju vidē.

 

Ghetto Faktors 2017 otrā kārta

Dalību Ghetto Faktors vokālajā  konkursā turpinās 30 dziedātāji no visas Latvijas

Ghetto Games izsludinātajā  konkursā Ghetto Faktors, dalību pieteica 222 dalībnieki. Konkursa žūrijā , līdzās projekta organizatoriem, bija 2013.gada “Ghetto Faktora” uzvarētāja Kristīne Prauliņa un 2016.gada finālisti - Katrīna Cīrule, Edvards Grieze un Mārtiņš Strods. Nākamnedēļ dalībniekiem sāksies dažādu treniņu un vokālo prasmju pilnveidošanas programma kopā ar Kristīni Prauliņu, Katrīnu Cīruli un deju studiju “Ghetto Dance Grīziņkalns.” Ghetto Games sadarbībā ar mūzikas klubu FIRST Dacha izsludinātā vokālā konkursa reģionu atlases, pateicoties pašvaldībām un vietējām jauniešu organizācijām notika Jēkabpilī, Rēzeknē, Daugavpilī, Valmierā, Ventspilī, Liepājā un Saldū, savukārt visu piektdienu un svētdienu dalībnieki uzstājās Rīgā, mūzikas klubā “FIRST Dacha”.  Dalībniekiem paredzēts īpaša treniņu programma. Kristīne Prauliņa ar  nepacietību gaida iespēju strādāt ar dalībniekiem, īpaši, ar jauniešiem, kuri ir “pavisam zaļi” skatuvei. Pusfinālā dalību turpina:no Ventspils: Karlīna Priedēna un Amanda Maržecka; no Rīga: Kristena Cīrule, Toms Kalderauskis Beāte Baumeistere, Edgars Kreilis,  Amanda Grīnberga,  Diāna Ponaskova, Kerija Saulīte, Olga Palušina, Julia Kornejeva, Patrīcija Cuprijanoviča, Ruzanna Arutjunjana,   Patrīcija Spale, Nadežda Mankeviča; no Valmiera:  Artis Krists Mednis, Paula Dundere, Madara Briede, Baiba Rancāne; no Liepāja: Līva Eistere, Sanita Roze, Sanija Roze, Katrīna Kabiņecka; no Rēzekne: Normunds Litovnieks; no Daugavpils: Jūlija Kaļiņina, Lidija Brecka; no Saldus: Edīte Štrausa, Undīne Rolava, Annemarija Moiseja; no Jēkabpils: Anna Krista Ostrovska.

 

Ghetto Faktors 2017 atlase Saldū 25.02.

Astoņi Saldus jaunieši dosies uz nākamo kārtu Ghetto Games izsludinātajā  konkursā Ghetto Faktors

Ghetto Games sadarbībā ar mūzikas klubu FIRST Dacha izsludinātā vokālā konkursa septītā atlase notika Saldus mūzikas un mākslas skolā un klātesošos atbalstīt bija ieradušies draugi un ģimenes locekļi. Saldus atlases žūrijā bija Jānis Bērziņš- mūziķis, kas ir absolvējis Saldus mūzikas un mākslas skolu un šobrīd strādā pie sava albuma.  Konkursa devīze ir “Seko savam sapnim!”. Saldus jaunieši pierādīja savu talantu un drosmi izpildot dažādas sarežģītas dziesmas. Šī atlase atšķīrās no pārējām ar spēcīgu konkurenci, jo daudzi dalībnieki regulāri piedalās valsts mēroga konkursos. Saldus atlasi šodien apmaklēja mākslinieki no dažādām Latvijas pilsētām un vietām, kā no Rīgas, Kuldīgas, Ezeres, Aizputes, Kalniem, Aizkraukles, Salacgrīvas un Jelgavas. Šī atlase bija kā apsveikums Fēliksam Ķiģelim dzimšanas dienā. Milzīgu atbalstu Ghetto Faktors projekta norisei Saldū sniedza Zita Bundzena un Saldus novada pašvaldība. Uz konkursa otro kārtu  Rīgā 5.martā dosies: Elīza Apriķe, Edīte Štrausa, Elīna Labanauska, Santa Lāme, Annemarija Moiseja, Deivija Vitka, Undīne Rolava un Klāvs Ozols.

 

Ghetto Faktors 2017 atlase Liepājā 24.02.

Septiņi liepājnieki dosies uz nākamo kārtu Ghetto Games izsludinātajā  konkursā Ghetto Faktors

Ghetto Games sadarbībā ar mūzikas klubu FIRST Dacha izsludinātā vokālā konkursa sestā atlase notika Liepājas Latviešu Biedrības Nama Kamērzālē un klātesošos atbalstīt bija ieradušies draugi un ģimenes locekļi, kā arī Liepājas teātra dziedošā aktrise  Anete Berķe. Liepājas atlases žūrijā bija Kaspars Gods no “Goda” teātra” - jauno aktieru sastāva, kuri jauniešiem skolās spēlē mūsdienīgas izrādes. Konkursa devīze ir “Seko savam sapnim!”. Liepājas jaunieši pierādīja savu talantu un drosmi, kā arī spēju komandā atrisināt īpašu pārbaudījumu - sagatavot un nodziedāt kopā divas dziesmas, kas vislabāk raksturo Liepāju - “Pilsētā, kurā piedzimst vējš” un “Pūt vējiņi”. Šodien mirdzēja Katrīna Kabiņecka ar Liepājas dziesmu “Vēl”, kuru radījis Uldis Marhilēvičs. Šajā atlasē Ghetto Faktors piedzīvoja visvairāk tieši tautas mūziku - sākot ar senu Bārtas dziesmu “Māģa tautu istubīna” ‘, kuru izpildīja Ketrīna Neifelde  (8 g.v.) no folkloras kopas “Vārtava”.  Savukārt,  liepājniece Žanete Riekstiņa  apbūra žūriju ar “Es gulu, gulu”un Līva Eistere  skaisti nodziedāja dziesmu “Ej, saulīt, drīz pie Dieva”. Vērgaliete Lauma Lapiņa  lieliskā balss tembrā nodziedāja R.Paula dziesmu “Sasala jūriņa”. Māsas Sanita un Sanija Rozes atlases noslēgumā klātesošos atbalstītājus un žūriju priecēja ar ļoti profesionāli izpildītu dziesmu “Kupla liepa” . Žūriju pārsteidza tas, ka jebkurš dalībnieks var nodziedāt tautasdziesmu, turklāt, iepriekš nedzirdētā un īpašā aranžējumā. Uz konkursa otro kārtu  Rīgā 5.martā dosies: Agnese Romanova, Kristīne Miljone, Lauma Lapiņa, Līva Eistere, Katrīna Kabiņecka, Sanita Roze un Sanija Roze.

 

Ghetto Faktors 2017 atlase Ventspilī 23.02.

Pieci ventspilnieki tiek uz nākamo kārtu Ghetto Games izsludinātajā  konkursā Ghetto Faktors

Ghetto Games sadarbībā ar mūzikas klubu FIRST Dacha izsludinātā vokālā konkursa piektā atlase notika Ventspils Teātra namā “Jūras Vārti” un klātesošos atbalstīt bija ieradušies draugi un ģimenes locekļi. Konkursa devīze ir “Seko savam sapnim!”. Ventspils jaunieši pierādīja savu talantu un drosmi, kā arī spēju komandā atrisināt īpašu pārbaudījumu - sagatavot un nodziedāt kopā dziesmu. Konkursa dalībnieki izvēlējās latviešu dziesmas kā  “Pūt vējiņi” un “Ai, jel manu vieglu prātu”. Klātesošos atbalstītājus un konkursa žūriju priecēja  Amandas Maržeckas izcili izpildītās “Queen” dziesmas. Šī bija pirmā atlase šajā sezonā, kur vairāki dalībnieki dalījās ar pašu sarakstītām dziesmām. Liela daļa konkursantu šobrīd mācās Ventspils mūzikas skolā, bet pārsteigums bija, ka jaunieši uz šo atlasi ieradās no Talsiem, Vaiņodes un arī no Kalētiem. Reizēm dalībnieku vidū, pašam par pārsteigumu, nākas būt arī kādam no Ghetto Faktora komandas. Šoreiz kā trešais žūrijas loceklis palīdzēja izvērtēt dalībniekus 2016 gada Ghetto Faktors dalībnieks Edvards Grieze. Uz konkursa otro kārtu  Rīgā 5.martā dosies: Dace Štefenberga, Līga Girgensone, Amanda Maržecka, Kintija Tkačuka un Karlīna Priedēna.

 

Ghetto Faktors 2017 atlase Valmierā 

Deviņi valmierieši tiek uz nākamo kārtu Ghetto Games izsludinātajā  konkursā Ghetto Faktors

Valmieras kultūras centrā šodien norisinājās atlase Ghetto Games, sadarbībā ar mūzikas klubu FIRST Dacha, izsludinātajam vokālajam konkursam. Konkursa devīze ir “Seko savam sapnim!”. Valmieras jaunieši pierādīja savu talantu un drosmi, kā arī spēju komandā atrisināt īpašu pārbaudījumu - sagatavot un nodziedāt kopā dziesmu. Konkursa dalībnieki izvēlējās Dona dziesmu “Pašā ielas galā” un U.Marhileviča dziesmu “Tikai Tā!”.  Valmieras atlase notika pateicoties Valmieras pilsētas domei un uz to  ieradās arī dalībnieki no Rīgas,  kā arī konkursa dalībnieku draugi un ģimenes locekļi. Klātesošos pārsteidza arī Valmieras grupas “Green Buds” dalībnieku priekšnesums - visi trīs grupas dalībnieki Paula Dundure, Žanete Būda un Artis Krists Mednis tika nākamajā kārtā. Īpaši dalībnieku vidū mirdzēja Baiba Rancāne, kurai nesen notika arī solo konncerts. Organizatori ir ļoti gandarīti, ka konkursā, savu drosmi un iekšēju brīvību mūzikā parādīja Valts Grasbergs, kurš ikdienā nav saistīts ar šovbiznesu, taču dzied darbojoties savā zemnieku saimniecībā. Kā uzsvēra žūrija, tieši tādiem krietniem jaunajiem dažādu nozaru jaunajiem saimniekiem konkurss ir īpaši paredzēts, lai piedzīvotu un pamēģinātu kaut ko jaunu. Uz konkursa otro kārtu  Rīgā 5.martā dosies: Baiba Rancāne, Guna Leščinska, Elizabete Kate Vecgaile, Paula Dundure, Andželīna Alekse, Žanete Būda, Artis Krists Mednis, Madara Briede un Anete Spure.

Ghetto Faktors 2017 atlase Daugavpilī 19.02.

Vienpadsmit daugavpilieši tiek uz nākamo kārtu Ghetto Games izsludinātajā  konkursā Ghetto Faktors

Ghetto Games sadarbībā ar mūzikas klubu FIRST Dacha izsludinātā vokālā konkursa trešā atlase notika Daugavpils novada Kultūras Centrā. Atlases dalībnieki pārsteidza klātesošos draugus un ģimenes locekļus ar kvalitatīviem priekšnesumiem. Konkursa devīze ir “Seko savam sapnim!”. Daugavpils jaunieši pierādīja savu talantu un daudzveidību, kā arī spēju radoši komandā atrisināt īpašu pārbaudījumu - sagatavot un nodziedāt kopā dziesmu. Konkursa dalībnieki izvēlējās dažādu repertuāru sākot no dziesmām poliski un franciski līdz pat pantiņam vāciski. Klātesošos atbalstītājus un konkursa žūriju priecēja  enerģisks reps Ulrikas Graudiņas izpildījumā un lielisks dziesmas “Feeling good” aranžējums no Alisas Ciburevkinas puses. “Ghetto Faktors” projekta līderi ir ļoti pateicīgi pedagogiem,  vecākiem  un dalībniekiem par iespaidīgo darbu,  kā arī Jauniešu organizācijas “Apelsīns” iniciatīvu organizēt atlasi tieši Daugavpilī. Uz konkursa otro kārtu  Rīgā 5.martā dosies: Alisa Ciburevkina, Jūlija Kaļiņina, Sintija Ivbule, Anna Zotikova, Valērija Soņina, Ulrika Graudiņa, Tatjana Larionova, Armens Kudojans, Lidija Brecka, Elizabete Poddubnova un Jegors Korobkovs.

 

Ghetto Faktors 2017 atlase Rēzeknē 18.02.

Septiņi rēzeknieši tiek uz nākamo kārtu Ghetto Games izsludinātajā  konkursā Ghetto Faktors

Ghetto Games sadarbībā ar mūzikas klubu FIRST Dacha izsludinātā vokālā konkursa otrā atlase notika Rēzeknes pilsētas Nacionālo biedrību kultūras namā. Konkursa devīze ir “Seko savam sapnim!”. Rēzeknes jaunieši pierādīja savu talantu un drosmi, kā arī spēju komandā atrisināt īpašu pārbaudījumu - sagatavot un nodziedāt kopā dziesmu. Konkursa dalībnieki izvēlējās latgaļu tautas dziesmu “Rūžeņa” un arī pasaules slavena izpildītāja Robija Viljamsa (Robbie Williams ) dziesmu “Angels”. Pasākumu organizēt palīdzēja arī Kārlis Pozņakovs, kurš ir Ghetto draugs un Rēzeknes pilsētas domes sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājs.Uz konkursa otro kārtu  Rīgā 5.martā : Elīna Kučāne, Kristīne Mihailova, Viktorija Grahoļska, Rasma Inkina, Lilija Orlava, Normunds Litovnieks, Daiga Barkāne.

 

Ghetto Faktors 2017 atlase Jēkabpilī 17.02.

Visi no Jēkabpils jauniešiem tiek uz nākamo kārtu Ghetto Games izsludinātajā  konkursā Ghetto Faktors

Ghetto Games sadarbībā ar mūzikas klubu FIRST Dacha izsludinātā vokālā konkursa pirmā atlase notika Krustipils kultūras namā. Konkursa devīze ir “Seko savam sapnim!”. Jēkabpils jaunieši pirmie pierādīja savu talantu un drosmi, kā arī spēju komandā atrisināt īpašu pārbaudījumu - sagatavot un nodziedāt kopā dziesmu. Konkursa dalībnieki izvēlējās latviešu tautas dziesmas “Pie Dieviņa gari galdi” un “Tumša nakte, zaļa zāle”.  Pasākumu organizēt palīdzēja arī Ghetto Games kustībā esošie Jēkabpils Jauniešu domes pārstāvji un Ritvars Stankevičs piedalījās arī žūrijā!   Uz konkursa otro kārtu  Rīgā 5.martā dosies: Anna Krista Ostrovska, Eirana Ostrovska, Lauris Kampāns, Kintija Bērziņa, Ainārs Uzulnieks, Melita Rozentāle, Ieva Circene, Ilze Savicka, Sintija Skruzmane, Santa Vucāne un Adriana Turlaja

 

 

Ghetto Faktors publikācijas foto

Ghetto Faktors publikācijas foto