Pirmais saviļņojuma vilnis bija projekta gatavošanas posmā. Liekot kopā idejas un apzinoties projekta nozīmi un devumu jauniešiem, Tu nemaz nespēj nepriecāties, negūt pozitīvu satraukumu un prieku par visu notiekošo. Ghetto Faktora mērķis ir dot. Dot iedvesmu, iedrošinājumu, ticību un drosmi. Dot iespēju pilnīgi ikvienam mēģināt pierādīt sevi un spert kaut pirmo soli pretī savam sapnim. Ghetto Faktora ideja ir dot platformu attīstīt sevi muzikāli, cik vien tas, uz doto brīdi, ir iespējams.

Otrais saviļņojuma vilnis bija skaitlis 185. Tieši tik daudz pieteikuma anketas tika saņemtas Ghetto Faktoram, no gandrīz katras Latvijas lielākās pilsētas vai mazākā ciema. Šajā brīdī Tu apzinies, ka viss tiešām ir pa īstam un, ka Tu, veidojot šo projektu,  esi pieņēmis pareizo lēmumu. Ļoti atbildīgu, taču absolūti pareizu. Jauniešiem IR jādod iespēja un Latvijas jaunieši grib un māk dziedāt.

Un trešais saviļņojuma vilnis bija abas atlases dienas, kad Tu pats savām acīm tiešām redzi visus šos brīnišķīgi talantīgos jaunos cilvēkus, kuri ir atbraukuši darīt to, ko viņi patiesi mīl - un tas ir dziedāt. Atzīšos, ka man personīgi, šīs dienas bija grūtas un uztraukuma pilnas. Taču uzklausot un izvērtējot visus dziedāt gribētājus, mani pārņēma pilnīgs sirdsmiers un iedvesma. Iedvesma strādāt un darīt visu, kas manos spēkos, lai ikkatrs šī projekta dalībnieks gūtu pozitīvu lādiņu un enerģiju no šī projekta, neatkarīgi no projekta iesaistē pavadītā laika.

Patiess paldies VISIEM dalībniekiem, kas atbrauca un sagaidīja savu uzstāšanās kārtu. Es to saku no sirds! Tas patiešām mums nozīmē daudz un jūsu iesaiste dod mums - Ghetto Faktora veidotājiem, spēku un apņemšanos šo visu arī tālāk turpināt.

Pilnīgi katrs priekšnesums bija ar kaut ko īpašs un katrs dalībnieks mūs ar kaut ko pozitīvi pārsteidza. Tāpēc vēlreiz PALDIES patiesi no visas sirds!

Es ceru, ka tie dalībnieki, kas neturpinās dalību nākamajā konkursa kārtā, turpinās sekot līdzi projekta norisei, racionāli un profesionāli izvērtēs savu sniegumu un spējas, un turpinās sevi pilnveidot, lai nākamjā gadā uz Ghetto Faktoru 2017 viņi atgrieztos spēcīgāki un par sevi pārliecinātāki. Man tiešām gribētos, kaut visi dalībnieki varētu turpināt piedalīties projektā, taču konkurss ir un paliek konkurss. Galvenais, lai katrs dalībnieks būtu ko ieguvis un objektīvi spēj sevi izvērtēt un tajā pašā laikā motivēt sevi strādāt tālāk.

Nenokariet galvu, turpiniet strādāt un ejiet pretī savam mērķim! Es ticu, ka jums izdosies un mēs tieksimies nākamgad.

VISS IR IESPĒJAMS !! ))

Mūzika vieno,

Mārtiņš Klucis (DJ Get Dizzy) - Ghetto Faktors projekta vadītājs